Malowanie wież i masztów

Wieże i maszty to głównie konstrukcje stalowe, które pod wpływem czynników atmosferycznych mogą ulegać korozji. Z tego powodu należy regularnie kontrolować ich stan i w razie potrzeby wykonać odnowę zabezpieczeń antykorozyjnych.
Nasza ekipa posiada wieloletnie doświadczenie w pracach alpinistycznych, dlatego nawet najwyższe konstrukcje nie są dla nas problemem jeśli chodzi o ich malowane. Na wysokich wieżach i masztach powinno się montować oświetlenie przeszkodowe, a dzienne oznakowanie przeszkód lotniczych określa się mianem malowania przeszkodowego. Powyższe usługi, zawarte są także w naszej ofercie.
Malowanie wież i masztów jest wymagającym zadaniem, ponieważ oprócz zazwyczaj dużych wysokości mamy do czynienia ze skomplikowanymi kształtami konstrukcji i wieloma detalami, z których żadnego nie wolno pominąć. W takich sytuacjach, jeśli okolica nie jest zamieszkała, korzystamy z malowania natryskowego.
Wieże i maszty maluje się z trzech głównych powodów:
1) względy estetyczne – od czasu do czasu każdy obiekt budowlany wymaga renowacji, a malowanie to najprostszy sposób na odświeżenie wyglądu całej konstrukcji;
2) zabezpieczenie antykorozyjne – dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i wysokiej jakości pokryć antykorozyjnych uzyskujemy trwałą powłokę na wiele lat;
3) oznakowanie przeszkodowe – wysokie konstrukcje stwarzają zagrożenie dla obiektów latających i przepisy prawa budowlanego ściśle określają, jak należy we właściwy sposób je oznaczyć.

Wybierając nasz zespół z całą pewnością będziesz zadowolony nie tylko z solidnego wykonania, ale i z atrakcyjnych cen naszych usług. Przeczytaj referencje od naszych klientów.
Jesteś zainteresowany pokryciami antykorozyjnymi wież i masztów? Porozmawiaj z naszym konsultantem i dowiedz się więcej na temat tej i wielu innych usług wysokościowych realizowanych przez naszą firmę!